• BIST 74.174
 • Altın 128,992
 • Dolar 3,0418
 • Euro 3,3375

  BAHÇELİ ASKERLİK YAPTI MI?

  BAHÇELİ ASKERLİK YAPTI MI?
  MHP Genel Başkan Adayı Yılmaz, ajan iddialarına çok sert yanıt verdi.


  Hakkındaki ajan iddialarına tepki göstererek, "Ben şerefi ile bayrağını da, dinini de İsrail'de ikame etmiş bir milliyetçi Muhafazakâr Türküm. Cinsim de belli cibilliyetim de" diyen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan adayı Ahmet Reyiz Yılmaz, Devlet Bahçeli'ye seslenerek, "Askerlik yapmadığınız yönünde bilgiler var doğru mu?" diye sordu.

  BAHÇELİ İSTİFA ETSİN

  Yılmaz, MHP Genel Başkan adayı Devlet Bahçeli'ye yönelik eleştirilerini sürdürdü. Yılmaz, "8 Kasım Ankara Türk Meydanı, er meydanı olacak Sayın Bahçeli. Bu meydanın boş olmadığını göreceksiniz. Hakkımda teşkilatlarda İsrail'in adamı diye beyinleri yıkamaya çalışan Sayın Bahçeli, kendisi hakkındaki sorulara cevap vermelidir. Ben şerefi ile Bayrağını da dinini de İsrail'de ikame etmiş bir milliyetçi Muhafazakar Türküm. Cinsim de belli cibilliyetim de. Ya siz kimsiniz? 12 yıldır zorla Milliyetçileri hadım etmeye çalışıyorsunuz. Gılman anlayışı ile milliyetçi olunmaz. İstifa edin artık" dedi.

  ahmet reyiz yılmaz

  DTP İÇİN BAHÇELİ BİR ŞANS

  Bahçeli'ye, "MİT ile olan ilişkiniz nedir?" diye soran Ahmet Reyiz Yılmaz, "Askerlik yapmadığınız yönünde bilgiler var doğru mu? İstanbul'da okuduğunuz okulun Ermeni çocuklarının gittiği okullar olduğu biliniyor neden? Milliyetçilikle İslam'ı kopardığınız çok açık. İslam ve Başörtüsüne olan kininiz neden? DTP neden ısrarla sizin orda kalmanızı istiyor. Bahçeli DTP için şanstır. Ne demek? Hangi Milliyetçi? Hangi Erkek onuru? Öcalan'ın televizyon izleyip yanına kadın istemesini kabul edebilir? Ülkücülük, Öcalan'a sabretmek, şehit gelirken orda burada göbek atmak olamaz. Herkes hesap verecek. Göbek atan da ip atan da. Milliyetçileri sindirme, bastırma yok etme, beyinlerini sulandırma, kromozomları ile oynayıp cinsiyetini bozma gayretiniz ne için?" diye konuştu.

  BAHÇELİ GİTMELİ Mİ? SEN DE YORUM YAZ

  Yorumlar
   Diğer Haberler
   Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Haber Form | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
   Tel : (0212) 621 73 14 | Haber Yazılımı: CM Bilişim