• BIST 79.098
 • Altın 593,29
 • Dolar 2,2335
 • Euro 2,8285

  İşte Altınok'ta PERDE ARKASI

  İşte Altınokta PERDE ARKASI
  20 yıllık siyaset hayatını 10 YILLIK SEKS KASEDİ bitirdi
  AKP Keçiröne Belediye Başkanlığı adayılığından istifa eden Turgut Altınok, bağımsız olarak seçime girmekten son anda vazgeçti. Altınok'un, Başbakan Erdoğan'ın telefonu üzerine adaylıktan vazgeçtiği öğrenildi.

  10 YILLIK KASET 20 YILLIK SİYASET HAYATINI BİTİRDİ
  Ankara'nın büyük ilçelerinden Keçiören'de dört dönemdir belediye başkanlığı yapan Turgut Altınok'un en favori aday olmasına karşın adaylıktan çekilmesinin altında, bir kadınla birlikte göründüğü gizlice kaydedilmiş bir kaset olduğu iddiası ile "Keçiören'de kendisine, Büyükşehir'de MHP'ye oy istiyor" dedikodusunun yattığı ileri sürüldü. Altınok, 10 yıl önce çekildiği iddia edilen kaset iddiasını "komplo" olarak yorumlarken AKP, Turgut Altınok'un yerine AKP İl Başkan Yardımcısı Mustafa Ak'ı aday gösterdi.  A TAKIMI AĞLADI
  Turgut Altınok, "Artık yeter, Keçiören'de kazandığım belediyecilik deneyimini Büyükşehirde de göstermem gerek" diyerek, 2004 yılında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adaylığını açıklamış, Gökçek'i tercih edip, Altınok'a "bir dahaki seçim için söz" diyen Başbakan Tayyip Erdoğan, 29 Mart 2009'da yapılacak yerel seçimler için de Gökçek'i tercih etmişti. Altınok, Keçiören ilçesinde içki satışını yasaklamaya çalışan Altınok'un, MHP kökenli isimlerden oluşturduğu ve 'A takımı' adı verilen ekibi nedeniyle de eleştirilerin hedefi olmuştu. Altınok'un Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve AKP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Melih Gökçek'le yaşadığı anlaşmazlık zaman zaman personelin taşlı sopalı kavgasına dönüşmüştü. Turgut Altınok'un adaylıktan çekildiğini açıkladığı basın açıklamasında, 'A Takımı' olarak bilinen ekibin içinde yer alanlar gözyaşlarını tutamadı ve Altınok'a sarılarak gözyaşı döktü.(ensonhaber)
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Haber Form | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : (0212) 621 73 14 | Haber Yazılımı: CM Bilişim