• BIST 76.790
 • Altın 124,681
 • Dolar 2,9366
 • Euro 3,3113

  Rüyada bebek görmek ne demek

  Rüyada bebek görmek ne demek
  Rüyada bebek görmek ne demek, Rüyada bebek görmek ne anlama gelir, rüyada bebek görmek, rüyada bebek görmek islami tabir, rüyada ölü bebek görmek, rüyada bebek görmek anlamı nedir

  Rüyada bebek görmek ne demek, Rüyada bebek görmek ne anlama gelir, rüyada bebek görmek, rüyada bebek görmek islami tabir, rüyada ölü bebek görmek, rüyada bebek görmek anlamı nedir
   


  Yeni doğmuş bir bebek görmek, gerek geçmişteki, gerek o anda yapmakta olduğunuz işle hiçbir suretle ilgili olmayan çok kârlı bir işe girişeceğinize alamettir.
  Uyuyan bir bebek aşkta muvaffak olacağınıza ve bir yatırımdan iyi para kazanacağınıza işarettir.

  Rüyada erkek bebek görmek; müjde alınacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında küçük bir oğlan çocuğunu sırtına yüklendiğini görmesi; o kimsenin üzüntüye maruz kalacağına ve hastalanacağına delalet eder.

  Yine bir kimsenin rüyasında bir kız çocuğu görmesi; o kimsenin bolluğa ereceğine, şerefinin artacağına ve zorluktan sonra kolaylık göreceğine yorumlanır.

  Rüyanızda henüz meme emen bir kız çocuğu görmeniz; övgüye layık ve kendisinden iyilik ümit edilen hayırlı bir işe işaret sayılır.

  Rüyada küçük kız çocuğu görülmesi; rüyayı gören kimse için dünyalığa delalet eder.

  Bir kimsenin rüyasında bir yere bırakılmış bir kız çocuğunu kaldırdığını veya onu yüklenip götürdüğünü, ya da kendisinin bir kız çocuğunun doğduğunu görse; bu rüyayı gören kimse eğer tutuklu ise veya hukukuna tecavüz edilmiş ise veyahut da borçlu ise bütün bu sayılanlardan kurtulacağına ya da bir çocukla müjdelenerek sıkıntı ve üzüntüsünün gideceğine ve sayılanlardan hiçbiri kendisinde yoksa üzüntü ve kedere maruz kalacağına yorumlanır.

  Rüyanızda bebek olduğunuzu ve beşikte bağlı bulunduğunuzu görmeniz; tutuklanacağınıza veya hasta olacağınıza yorumlanır. Rüyada görülen çocuk eğer beşikte bağlı olmayıp kendi haline bırakılmış ise; o kimsenin aklını zayi edip delireceğine işaret sayılır.

  Bir kadının rüyasında çocuk olduğunu görmesi; dünyanın kendisice meyletmesine ve ebediyen çocuğunun olmayacağına delildir.

  Hasta olan erkek ve kadının çocuk doğurması iyileşmelerine delalet eder.

  Rüyada bebek sevmek, beklemediği bir yerden bir haber alacağına, rüyada bebeğin ağladığını ve onu susturmaya çalıştığını görmek, bir ticaretten kazanç için uğraştığına, bir bebeği bir bahçede veya cami avlusunda terk edilmiş olarak bulduğunu görmek, uzak akrabasindan beklemediği bir mirasa konacağına, bir bebeğin beşiğini salladığını görmek, bir işe girip mutlu olacağına işarettir.

  Yeni doğmuş çocuk üzüntü ve kedere, cahil halkı hoş tutmaya, yerde bulunan kız çocuğunu oradan kaldırıp kucağına almak her türlü hayra pek yakında kavuşmaya, yoksulsa zengin olması, hasta ise şifa bulması, sıkıntıda olanın bundan kurtulması gibi.

  Rüyada yeni doğmuş bebek görülmüşse, sıkıntı veren bir dönem geçirileceği ama sonra iyi günlerin geleceğine işarettir.

  Oyuncak bebek, eğlenceli bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, pişman olacağı bir iş yapacağına işarettir.

  Eğer bebek güzelse iyi bir haberdir.

  Çirkin, cılız, sıska bir bebek kötü haber veya dedikodudur.

  Üstü başı kirli bir bebek yakın zaman sonra para geleceğine işarettir.

  Rüyada yeni doğmuş bebek görmek, sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir.

  Oyuncak bebek, güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır.

  Ağlayan bebek, hastalığın ve hayal kırıklığının, mutlu bebek mutluluğun habercisidir.

  Rüyada Bebek Emzirmek, yakın çevreden gelecek kötülük demektir.

  Rüyada bebek, iyi habere de işaret eder.

  Çıplak, temiz bebek göz aydınıdır, çok sevinç verir.

  Rüyada bebek görmek kısmet açıklığına, şansa da işarettir.

  Bir başka rivayete görede; rüyada erkek çocuk görmek müjdeye işaret eder.

  Rüyada kız çocuğu görmek ise bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolayliga işaret eder.

  Kız çocuğunu görmek, sevinçli bir işle karşılaşılacağına da işaret eder.

  Bebek haberdir. Güzel bir bebek iyi haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek tatsız haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para geleceğini bildirir.

  Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir.

  Rüyada konuşan bebek görmek, umutlarınızın bir yansımasıdır. Hedefinize giden yolda başarı ve mutluluk için inandığınız doğruları, karşınızdakilere sevgiyle söyleyin, susmayın, başarıya ulaşacaksınız demektir.Rüyada konuşan bebek görmek, sevince ve size gelecek bir habere işarettir. Her ne halde görülürse görülsün bebek, sevinç kaynağıdır.

  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Haber Form | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : (0212) 621 73 14 | Haber Yazılımı: CM Bilişim